Написать в viber +38 (063) 104-71-23 Пн-Нд 10:00 до 20:00
686 грн
Розміри: , ,
700 грн
Розміри: , , ,
686 грн
Розміри: , , , ,
700 грн
Розміри: , ,
686 грн
Розміри: , , , ,
775 грн
Розміри: , , ,
775 грн
Розміри: , , ,
775 грн
Розміри: , , ,
710 грн
Розміри: , , ,
710 грн
Розміри: , , ,
655 грн
Розміри: , , ,
655 грн
Розміри: , , ,
610 грн
Розміри: , , ,
640 грн
Розміри: ,
650 грн
Розміри: , ,

У основної маси людей ще в недалекому минулому при слові «туніка» уява малювала мешкообразный балахон з отворами для голови та стегон зразок тих, носили в Стародавньому Римі. Багато з тієї пори води витекло, мінлива мода до невпізнання змінила жіночий одяг.
Зовні сучасні туніки різняться від тих, в яких красувалися стародавні римлянки. Але незважаючи на все вищесказане з повною упевненістю можна заявити, що своїй універсальності вони не втратили. А вже для повних жінок туніка великих розмірів і зовсім незамінна. У «Mo-Woman» вам надається можливість придбати туніки великих розмірів на всі випадки життя.

Укорочені туніки великих розмірів чудово виглядають з джинсами, легінсами, капрі і спідницями великих розмірів. Однак, до легінсам підходять і довгі туніки, які, крім усього іншого, можливо носити і як сукня.
Туніку можливо подпоясать ременем або ж перехопити на талії яскравою хусткою, згорнутим в джгут. У довгій туніки з розрізами з боків можливо підв'язати краї розрізів, і ви отримаєте новітній і неординарний предмет одягу. Нитка бус і ошатні сережки зроблять саму сором'язливу туніку в розкішний туалет. Туніки не утрудняють рухів, приховують дефекти фігури, а їх плавні смуги чудово підкреслюють її плюси.
Наш інтернет магазин жіночих тунік працює без обіду і weekendа. У відповідності з цим, оформити замовлення у вас з'явиться можливість в будь-яке зручне для себе час. У випадку якщо ви жодного разу не здійснювали покупок онлайн, ознайомтесь з умовами оплати і доставки продукту в спеціальних розділах.
Примітно, що ціни в нашому інтернет магазині найнижчі. Ми не користуємося пропозиціями посередників і сторонніх виробників. Весь процес від моделювання до повного виробництва одягу відбувається саме у нас. Тому ми забезпечуємо вам високоякісні речі за найнижчою вартістю. Туніки великих розмірів важко відшукати в торгових центрах, хоча кожній молодій жінці хочеться бути витонченою, чарівною, а також носити комфортний одяг, яка б ховала всі недоліки її фігури. Жіночі туніки великих розмірів підходять для будь-якого випадку: роботи, пляжу і веселощів.
Наш інтернет магазин жіночого одягу та тунік великих розмірів – це ймовірність оновити власний гардероб без збитку для домашнього бюджету. Поспішайте придбати, і ви отримаєте додаткові знижки.
У каталозі нашого магазину представлений великий перелік красивих і стильних тунік для повних жінок. Просто зайдіть на сайт інтернет-магазину, і У вас з'явиться можливість без зайвих витрат купити милі обновки для власного гардеробу.