Написать в viber+38 (063) 104-71-23 Пн-Сб 10:00 до 19:00
Штани з розрізами 37173 білий
Розміри:, ,
Штани з розрізами 37172 чорний
Розміри:, ,
Штани літні 37171 білий
Розміри:, ,
Штани 37170 чорний
Розміри:, ,
Штани 35351 чорні
Розміри:, ,
Джинси-скинни батал 31500 чорний
Розміри:, , , ,
Джоггери 30210 бузковий
Розміри:
Джоггери 30208 рожевий
Розміри:, ,
Джоггери 30206 ментоловий
Розміри:,
Штани 29996 чорний
Розміри:, , ,
Джинсові штани №3 (Хакі)
Розміри:, ,
Модні штани №3 (чорний)
Розміри:, ,
Жіночі штани №1 (Кемел)
Розміри:, ,
Штани-палаццо 31061 бордовий
Розміри:, ,
Штани-палаццо 31073 чорний
Розміри:,
Штани-палаццо 31054 коричневий
Розміри:, ,

У сучасному світі штани, напевно, самий потрібний елемент жіночого гардероба. А як же йде справа з брюками для повних жінок? Може здатися на перший погляд, що вибрати жіночі брюки великих розмірів на повну фігуру досить проблемно. При підборі треба просто враховувати кілька факторів: правильно вибрати розмір, фасон і довжину. У разі якщо вам потрібно сховати пишний живіт, а тип фігури більш схожий на овал, то потрібно візуально зробити талію і зробити упор на нижній частині тіла. Підбирайте штани або джинси з заниженою талією, а кльош на такої фігури буде виглядати надзвичайно гармонійно. У нас ви можете купити жіночі джинси 48, 50, 52 причому навіть 70 розміру.
Придбані у нас штани великого розміру виручать Вас у цьому випадку, коли не вистачає часу на обдумування способу і негайно потрібно бігти у справах. Працюють в офісі леді для нерідких ділових зустрічей і переговорів підходять класичні штани. До штанів і Ви ще зможете вибрати оптимальні піджаки великих розмірів.
Трошки розкльошені брюки здатні візуально зробити Вас трохи вище. В інтернет-магазині Mo-Woman У вас є можливість також придбати чорні штани великих розмірів прямого крою, це безперечна класика, яка буде актуальною в будь-якому гардеробі.

Завужені брюки, крім іншого на високій посадці, дуже добре стройнят фігуру і привласнюють жіночності. Завужені моделі штанів підходять до тунік, укороченим сарафанам, жилетів і майже всіх речей з Вашого гардеробу.
Ми одягнемо будь-яку красуню, так як знаємо, що штани жіночі великих розмірів придбати досить важко. Так як хочеться, щоб штани великого розміру були модними і елегантними, ідеально сиділи по фігурі. Виставлені у нас виробники попіклувалися про те, щоб штани великих обсягів ідеально сиділи на вас, ховали недоліки, підтягували живіт і сідниці.