+38 (066) 044-95-57 Пн-Сб 10:00 до 19:00
Боді з вирізом 39763 чорний
Хіт
Розміри:, , ,
Боді 1007 чорний
Розміри:, ,
Ефектне боді 1011 чорний
Розміри:,
Класичне боді 1000 чорний
Розміри:,
Боді 1027 чорний
Розміри:,
В'язаний боді 31223 чорний
Розміри:
Чорне боді 1034
Розміри:
Шовкове боді 1025 чорний
Розміри:,
Боді на бретелях 1042 чорний
Розміри:, ,

Чорний боді - стильна та елегантна річ, яка має бути у гардеробі кожної жінки. Боді - це виріб, який можна поєднувати з багатьма елементами гардеробу, створюючи неповторні образи на кожен день та на особливі випадки.. У даній категорії нашого сайту ви знайдете широкий вибір чорних боді, які підійдуть для різних стилів та смаків.

Чорний боді - стиль та елегантність

Чорний боді - це універсальний елемент гардеробу, який підходить для будь-якого випадку.. Він може бути використаний як самостійний елемент вбрання або як базова частина образу. Він чудово поєднується зі спідницями, брюками, джинсами, шортами та іншими елементами гардеробу.

Різноманітність стилів та фасонів

У даній категорії ви знайдете різноманітність стилів та фасонів чорних боді. У нас є боді на тонких бретелях, з довгими рукавами, з глибоким вирізом та багато інших. Також ви можете вибрати боді з різними візерунками та принтами, які допоможуть створити неповторний образ.

Матеріали високої якості

Ми дбаємо про те, щоб наші товари були не лише стильними, а й якісними. У даній категорії ви знайдете боді з різних матеріалів - від бавовни до шовку. Всі наші вироби проходять ретельний контроль якості, щоб ми могли гарантувати їхню довговічність та зручність.

Як вибрати правильний розмір?

При виборі чорного боді необхідно звернути увагу на розмір. У нашій таблиці розмірів ви можете уточнити відповідний розмір для вас. Також ви можете звернутися до нашої команди підтримки клієнтів для отримання консультації щодо вибору розміру.