+38 (066) 044-95-57 Пн-Сб 10:00 до 19:00

Як купити сукні великих розмірів

Кожна власниця пишних форм повинна чітко знати про особливості своєї фігури. Це дозволить придбати речі, які будуть вигідно виглядати на її силуеті, можливо підкреслить талію або навпаки, приховають недоліки фігури «яблуко». Якщо ви вирішили кардинально змінити образ, але при цьому не знаєте, як буде сидіти на вас обрана модель, не купуйте її без примірки. Якщо ви шопитесь в інтернеті, і поміряти плаття просто не представляється можливим, зайдіть в магазин з одягом для пишних форм в своєму місті, можливо там є подібний фасон сукні. Взагалі рекомендується приміряти різні моделі, щоб знати, від чого відштовхуватися, знаючи свої виграшні силуети в одязі, можна без проблем шопитися в інтернеті.

Загальні поради щодо купівлі одягу великих розмірів

  1. Вже зрозуміло, що перший і найважливіший рада складається в скрывании проблемних ділянок фігури і виділення її достоїнств.
  2. Малюнок з горизонтальною лінією візуально збільшує ваші обсяги, вертикальний навпаки, робить стрункішою, а скошені лінії на тканини додадуть образу легкості і невимушеності.
  3. Для пампушок V –образного типу горловина є найбільш виграшною, завдяки такому кроєм подовжується шия і перетворюється весь образ.
  4. Коли в купованому плаття все влаштовує, окрім горловини, вона досить висока або округла, скрасити це дозволить підвіска, намисто або ж шарф.
  5. Прибрати від зайвих очей повні плечі і руки, дозволить рукав¾, навіть у літньому одязі дизайнери часто використовують цей прийом.
  6. Що стосується довжини, то вона може бути до коліна і нижче, а також до щиколотки. Тут все залежить від зростання дами, маленьким і пишним не варто носити довге вбрання.
  7. Вибирайте довжину сукні щодо стрункості своїх ніг. Визначте найстрункішу частину ноги, коліно, гомілку, намагайтеся не закривати її.
  8. При виборі сукні звертайте увагу на тканину, ніж вона якісніша, тим ефектніше буде сидіти сукню.
  9. Для повненьких більше підходять щільні тканини з матовою поверхнею, вони краще тримають форму, не створюють блиску.
  10. Щоб не обтяжувати фігуру, не варто купувати сукні великих розмірів з додатковими деталями, особливості їх повинно бути менше на спідниці.