Написать в viber +38 (063) 104-71-23 Пн-Нд 10:00 до 20:00
810 грн
Розміри: , , ,
810 грн
Розміри: , , ,
810 грн
Розміри: , , ,
900 грн
Розміри: ,
900 грн
Розміри: ,
905 грн
Розміри: , , ,
905 грн
Розміри: , , ,
905 грн
Розміри: , , ,
880 грн
Розміри: , ,

Комбінезони з однаковим тріумфом підходять усім, і молодим дівчатам і розкішним дамам. Це – багатоцільова річ, яка неймовірно комфортна. Він не сковує рухів і зовсім не до чого не зобов'язує.

Літні комбінезони виробляються з струмуючих тканин. У спеку матеріал дихає і приємно доторкається до тіла.

Комбінезон це чудова річ і на кожен день і на вихід, в наслідок цього можна сміливо радити його дамам різного віку і комплекцій.

Комбінезон – далеко не новачок в жіночому гардеробі. За минулі десятиліття на модних подіумах демонструвалися молодіжні джинсові моделі, штучні комбінезони типу «друга шкіра», щоденні варіанти «унісекс». Хоча ще один виток моди підняв цю зручну одяг на абсолютно нову висоту: зараз комбінезони для прекрасних жінок підкреслено жіночні, легені (щоб не сказати повітряні), допускають хоробрі декольте і «платьевые» аксесуари на зразок брошок і рюшів. І, очевидно, на тлі відмови від облягаючих силуетів, високо актуальними стали жіночі комбінезони великих розмірів.

Жіночі комбінезони великих розмірів чудово доповнювати непомітними, що гармоніюють по кольорі аксесуарами: невеликий сумкою через плече, клатчем, браслетом і т. д.
Замовляйте модні комбінезони для розкішних жінок в нашому магазині: різноманітний асортимент, відмінні ціни, швидка доставка, комфортний сервіс!