Написать в viber +38 (063) 104-71-23 с 10:00 до 20:00, сб-вс - выходной

Модні сумки, клатчі +2018

Якщо говорити про колірних перевагах, якими потрібно керуватися при виборі аксесуара, то тут немає ніяких окремих переваг і обмежень. Вибирайте сумку того кольору, який вам до душі і яка, звичайно ж, буде підходити під ваш наряд.

1.Чітка геометрія.

У весняно-літньому сезоні 2016 наймоднішими будуть прямокутні сумки. Те ж стосується і маленьких сумок клатчей. Чіткі геометричні форми - писк сезону. Це може бути велика містка сумка або маленький клатч, вибір за вами.

Chanel

Versace

Fendi

Chanel

2. Форма трапеції.

У цьому сезоні дуже популярними і актуальними будуть сумки трапецієподібної форми сумок. Колірна палітра також дуже різноманітна. Для повсякденного використання підійдуть сумки темних кольорів, в основному, це коричневий колір. Для святкових нарядів можна підібрати сумку будь-якого кольору.

Chloé

Gucci

Fendi

Dior

3.Сумка-мішок.
Якщо ж ви віддаєте перевагу рідкісним формам сумки, так би мовити, «вільного покрою», то для себе ви можете сміливо купувати сумки, зроблені у вигляді мішків, які збираються на шнурок. Не лякайтесь! Такі сумки можуть виглядати дуже навіть добре. Якщо добре пошукати, можна знайти ультрамодну сумку-мішок. Причому це може бути як повсякденна велика сумка, так і вечірня маленька сумочка.

Dior

Prada